Soutěž: Hledáme správné heslo – první hra

Vyhlášení 1. termínu pro pokusy o otevření schránky Kryptex

Dne 31.1. od 16:00 hod proběhne první termín pokusů o otevření schránky Kryptex.

Jelikož do té doby nelze předpokládat, že by se proti-pandemická opatření uvolnila natolik, abychom se mohli v naší Klubovně v Praze na Smíchově ve větším počtu sejít, zakládáme proto elektronický pořadník účastníků hry. Níže najdete formulář přihlášky do hry. Pokud se do soutěže závazně hlásíte, prosíme Vás, vyplňte povinná políčka a současně do odpovědi uveďte jedno či více slov, maximálně však pět, o kterých se domníváte, že jsou tím správným heslem pro otevření tajné schránky.

Každý pokus, resp. každé slovo odpovídá částce 10,- Kč, která je splatná na náš účet: Společenství duševních sportů, z.s., před samotným osobním pokusem o zadání hesla do Kryptexu nebo před vyhodnocením slov resp. hesel bez osobní účasti soutěžícího v Klubovně.

Slova, která najdete a sdělíte nám je ve své přihlášce do soutěže, nebudeme zveřejňovat. Budou však u nás archivovány. Po zaplacení poplatku na náš účet, Vám v termínu 31.1.2021 od 16:00 hod umožníme osobní pokus o otevření Kryptexu v naší Klubovně, tedy za předpokladu, že to protiepidemická vládní opatření umožní nebo Vám e-mailem sdělíme v tom pořadí, jak nám byla slova doručena, zda jste v hledání šifry byli úspěšní. Neváhejte, první z Vás má velkou šanci vyhrát zajímavou cenu a získat titul: „Mistr první šifry“! Účastníci hry budou do pořadníku pod přezdívkou, tak jak se nám v čase do soutěže přihlásí, zařazeni a uvedeni na našich stránkách v příslušném pořadí tak, jak jsme Vaše přihlášky obdrželi.

Pokud se v prvním termínu nikomu nepovede správné heslo odhalit, nevadí, protože cca do měsíce (únor) bude za stejných podmínek vyhlášen další termín. A je celkem možné, že hygienická opatření proti šíření koronaviru se do té doby uvolní, umožní nám tak se společně sejít v naší Klubovně na Smíchově a Kryptex třeba i otevřít.

Prostředky soustředěné z této soutěže budou využity v souladu s vyhlášenými podmínkami: Hledáme správné heslo – podmínky a pravidla soutěže.

Za pořadatele internetové hry Iva a Jaroslav Slaninovi

Přihláška do soutěže: Hledáme správné heslo můžete podat v následujícím formuláři.