Soutěž – otázky a úlohy

Soutěžíte rádi? Rádi přemýšlíte a hledáte řešení? V této rubrice Vám nabízíme soutěžní úlohy a otázky z různých deskových a karetních her, jenž máte možnost si námi zahrát ve střediscích a výukových centrech pro zrakově hendikepované hráče nebo v klubu Deskovek při Městské knihovně Praha 5 – pobočka Smíchov.

V rubrice najdete 4 záložky, a to: „Deskové hry“, „Karetní hry“, „Archív soutěže“, a „Tabulka účastníků“.

Složka Deskové hry bude obsahovat úlohy z různých deskových a kombinačních her, především variant dámy a z dalších, velmi známých, deskovek. Ve složce Karetní hry najdete nejrůznější otázky z karetních her, které pocházejí nejen z naší produkce, ale i z tradičních oblíbených karetních her. Každá soutěž má svá pravidla, každý úkol své řešení, a takové právě najdete v záložce Archiv úloh.

Pokud se přihlásíte do naší celoroční sezónní soutěže (stejně dlouhá jako školní rok), pak můžete sbírat body za správné řešení jednotlivých úloh, které budou dle obtížnosti, různě ohodnoceny. Vámi dosažené výsledky pak budou následně aktuálně uveřejněny v záložce Tabulka účastníků. O svých výkonech a bodovém skóre budete mít vždy přehled. V naší soutěži máte možnost si zahrát o drobné ceny, které budou na konci (školní) sezóny předány třem nejlepším a nejaktivnějším luštitelům. Pokud tedy máte chuť, čas a rádi přemýšlíte, můžete s námi začít! Nic neodkládejme. Úlohy budou mít pouze omezenou časovou platnost zveřejnění! A pokud se chcete přihlásit do naší soutěže, pak využijte připraveného formuláře u každého nového kvizu či úlohy a doplňte prosím povinné údaje, abychom Vás mohli do soutěže bez problému zařadit. Tak, to je vše a můžeme začít. Těšíme se na Vaši účast a správné odpovědi!